24-25 травня в Одесі відбудеться аграрна конференція GRAIN UKRAINE

24-25 травня в Одесі відбудеться аграрна конференція GRAIN UKRAINE

24-25 травня в Одесі відбудеться аграрна конференція GRAIN UKRAINE.

Конференція GRAIN UKRAINE – це міжнародна галузева платформа для діалогу найбільших представників агроринку, керівників українських агропродовольчих компаній, комерційних та інвестиційних банків, а також технологічних трендсеттерів в агросфері. Тут обговорюються останні тренди аграрного ринку, а також розвиток стійких бізнес-моделей і впровадження технологічних агроінновацій.

Конференція GRAIN UKRAINE існує з 2016 року - це якісно новий формат за участю ключових гравців світового агроринку, який забезпечує новий рівень дискусії.

Програма GRAIN UKRAINE 2019:

  • 25+ ТОП–спікерів з усього світу;
  • 450+ учасників – професіоналів агроринку;
  • Спеціальний вечірній коктейль 24 травня;
  • Яскрава вечірка і неперевершене шоу 24 травня;
  • Візит на новий зерновий термінал MV Cargo 25 травня.

24 ТРАВНЯ

Офіційна програма, спілкування та зустрічі один-на-один для переговорів і підписання ділових контрактів.

У вашому розпорядженні будуть переговорні кімнати кращого залу Одеси, зони відпочинку і відкрита тераса з баром і прекрасним видом на місто. Яскрава вечірня програма дозволить відпочити та поспілкуватись з колегами в неформальній обстановці, насолоджуючись неперевершеним шоу та фуршетом!

25 ТРАВНЯ

Візит на новий зерновий термінал MV Cargo

В рамках конференції Grain Ukraine запрошуємо вас відвідати новий зерновий термінал MV Cargo, де гостям продемонструють новітнє обладнання та надсучасні потужності найбільшого інвестиційного проекту в агросекторі України за останні роки.

Місце проведення:

24 травня – Presentations Day. Концерт-хол «Сады Победы».

25 травня – Візит на новий зерновий термінал MV Cargo

Купити квиток, забронювати місце та ознайомитися зі спікерами заходу можна на офіційному сайті конференції https://grain-ukraine.com/ua/.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x