Аеропорт Львів відновить обслуговування регулярних рейсів в старому терміналі

Аеропорт Львів відновить обслуговування регулярних рейсів в старому терміналі

Аеропорт Львів з 24 червня відновить обслуговування регулярних рейсів в старому терміналі, який не використовувався для цих цілей з 2012 року. Про це повідомляє avianews, засилаючись на інформацію аеропорту.

Як повідомили на підприємстві, на першому етапі старий аеровокзал буде приймати пасажирів з Києва авіакомпанії «Мотор Січ». Ця авіакомпанія першою погодилася перевести обслуговування своїх рейсів в стару будівлю.

За допомогою такого кроку в аеропорту Львів хочуть збільшити пропускну здатність зони прильоту нового терміналу, побудованого до Євро-2012.

Зараз зал видачі багажу в ньому має тільки два конвеєра, один з яких резервується для внутрішніх рейсів, що створює незручності для пасажирів міжнародних рейсів, тому що їх кількість значно перевищує число пасажирів внутрішніх рейсів.

Протягом 2-3 тижнів аеропорт Львів також розраховує почати обслуговування чартерних рейсів в старому терміналі. Однак на підприємстві не уточнили, буде аеровокзал як у випадку з внутрішніми рейсами працювати тільки на прийом, або ж буде обслуговувати і виліт.

Відповідно до початкового проекту, новий термінал, який в аеропорту Львів будували до Євро-2012, повинен був обслуговувати тільки міжнародні рейси. Пізніше, в ході будівництва, зробили перепланування для включення в новий комплекс зони вильоту і прильоту внутрішніх рейсів.

У 2012 році в новий термінал перевели обслуговування вильоту і прильоту всіх регулярних і чартерних рейсів, тоді як старий аеровокзал обслуговував спеціальні та VIP-рейси.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x