Авіакомпанія «Мотор Січ» скасує рейси в Ужгород, відкриті президентом і міністром інфраструктури

Авіакомпанія «Мотор Січ» скасує рейси в Ужгород, відкриті президентом і міністром інфраструктури

Авіакомпанія «Мотор Січ» припинить виконання регулярних рейсів Львів-Ужгород з 17 травня. Про це повідомили avianews.com в компанії, не уточнивши причини подібного рішення.

Останній рейс за цим напрямком відбудеться 10 травня, в п'ятницю.

Регулярні рейси між Львовом і Ужгородом виконувалися з 15 березня один раз в тиждень по п'ятницях на літаках Ан-24, Ан-40 і Ан-140. Авіакомпанія продавала квитки на маршрут «Київ-Ужгород» і «Ужгород-Київ», який передбачав пересадку у Львові.

На відкритті рейсу 15 березня був присутній президент України Петро Порошенко і міністр інфраструктури Володимир Омелян.

«Сьогодні вперше за кілька років прибув регулярний авіаційний рейс. Прибули перші пасажири. Я думаю, що цей день повинен стати знаковим для Закарпаття, для Ужгорода і для всієї України », - прокоментував тоді подія президент.

У 2016 році «Мотор Січ» припинила виконання прямих рейсів Київ-Ужгород через проблеми з безпекою в аеропорту Ужгорода, через що робота повітряних воріт була зупинена за рішенням Державіаслужби.

Пізніше для польотів виникли нові проблеми. Оскільки в одному торці смуги аеропорту на українській стороні побудовані будівлі, зліт і посадка можливі тільки з протилежного боку зі злету на територію Словаччини. Для того, щоб «Украерорух» міг керувати повітряним рухом в цьому районі, підприємству довелося пройти сертифікацію Європейського агентства з безпеки авіації (EASA) на відповідність нормам Євросоюзу, яка завершилася в грудні 2018 року.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x