Boeing завершив льотні випробування 737 MAX з оновленим програмним забезпеченням

Boeing завершив льотні випробування 737 MAX з оновленим програмним забезпеченням

Boeing завершив льотні випробування моделі 737 MAX з оновленим програмним забезпеченням системи поліпшення характеристик маневрування MCAS. Про це повідомив голова компанії Денис Мюіленбург у відеозверненні, яке опубліковано на сторінках Boeing в соціальних мережах, інформує avianews.

За його словами, пілоти-випробувачі Boeing виконали 120 польотів на 737 MAX тривалістю понад 203 годин з оновленою системою MCAS.

«Ми виконали офіційний тестовий політ з оновленим програмним забезпеченням. На борту знаходилися наші ключові технічні фахівці і проектувальники. Це був заключний політ перед сертифікаційним польотом », - заявив Мюіленбург.

Голова Boeing підкреслив, що йому самому вдалося побувати на борту 737 MAX під час виконання іншого демонстраційного польоту і побачити оновлену систему MCAS, яка працювала так, як було задумано, в різних умовах польоту.

«По всьому світу 85% з більш ніж 50 наших клієнтів і експлуатантів літаків 737 MAX вже змогли випробувати оновлене програмне забезпечення за допомогою серії сесій на симуляторі польотів», - додав Мюіленбург.

У березні по всьому світу авіакомпанії зупинили польоти на Boeing 737 MAX 8 і 737 MAX 9 після другої катастрофи авіалайнера цього сімейства, яка сталася з літаком Ethiopian Airlines 10 березня на вильоті з Аддіс-Абеби.

Розшифровка чорних ящиків Boeing 737 Max 8, які розбилися в Індонезії та Ефіопії показала, що перед катастрофами через помилкові дані від датчика кута атаки активізувалася система MCAS, яка направила обидва авіалайнера в піке.

Система була створена спеціально для Boeing 737 MAX як відповідь на установку нових більш сучасних двигунів більшого розміру. В результаті цього ніс літака міг задиратися вгору, що могло призвести до зриву авіалайнера після втрати швидкості.

Щоб запобігти виникненню небезпечних ситуацій, при ручному управлінні система при збільшенні кута атаки вище певного значення в якості балансування відхиляла стабілізатор на пікірування.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x