Czech Airlines повернеться до Одеси

Czech Airlines повернеться до Одеси

Авіакомпанія Czech Airlines з 27 квітня відновить перервані кілька років тому прямі рейси між Одесою і Прагою, повідомляє avianews.com.Авіабілети вже є в продажу за ціною 4800 грн. з урахуванням зборів в обидві сторони.

Опубліковане розклад передбачає виконання трьох рейсів між Прагою і Одесою в тиждень з нічної стикуванням в Одессе.Вилети з Одеси в Прагу по вівторках і четвергах о 05:00, по неділях - о 07:30. Польоти з Праги до Одеси будуть виконуватися по понеділках та середах о 22:25, по суботах - о 19:45. Час в дорозі - близько двох часов.Подобное розклад дозволить Czech Airlines стикувати рейс Одеса-Прага з іншими пунктами своєї маршрутної мережі з Праги. Нагадаємо, з 31 березня польоти між Одесою і Мюнхеном відновить авіакомпанія Lufthansa.Сейчас Czech Airlines представлена ​​в Україні лише рейсом Київ-Прага через Кошице. Рейси зі Львова та Донецька авіаперевізник згорнув ще в 2013 році.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x