Два працівники аеропорту "Бориспіль" затримані на одержанні "відкату" за участь в тендерах

Два працівники аеропорту "Бориспіль" затримані на одержанні "відкату" за участь в тендерах

В державному підприємстві міжнародного аеропорту "Бориспіль" на отриманні хабара в 141 тис. грн затримано двох посадовців, які за "відкати" впливали на проведення тендерів. Про це повідомили в прес-службі прокуратури Київської області.

 
"У середу, 29 серпня, прокуратурою Київської області спільно зі співробітниками УЗЕ в Київській області ДЗЕ НП України викрито службових осіб державного підприємства міжнародного аеропорту "Бориспіль",  на одержанні неправомірної вигоди у розмірі 141 тис грн, яку посадовці вимагали від суб'єктів господарювання за участь в тендерах", - йдеться в повідомленні.
В інформації уточнюється, що вимагачі займали посади начальника служби закупівель та начальника відділу матеріально-технічного забезпечення служби закупівель аеропорту, у зв'язку з чим мали можливість впливати на проведення тендерів.

Вказані особи, використовуючи своє службове становище з корисливих мотивів, впливали на проведення тендерів із закупівлі товарів, робіт та послуг, допускаючи до участі в зазначених операціях суб'єктів господарювання, при цьому отримуючи від останніх неправомірну вигоду (так звані «відкати») в розмірі 10-20 відсотків від загальної суми тендеру. 

Під час затримання в однієї із вказаних осіб вилучено грошові кошти в сумі 40 тис грн, а в іншої особи – грошові кошти в сумі 101 тис грн.

Наразі правопорушників затримано у порядку ст. 208 КПК України.

На даний час у кримінальному провадженні проводяться невідкладні слідчі дії та вирішується питання щодо повідомлення про підозру затриманим особам.

Досудове розслідування за ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди) КК України триває.

 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x