МАУ готується ввести тарифи без багажу

МАУ готується ввести тарифи без багажу

"Міжнародні авіалінії України" ввели на своєму сайті новий вид тарифу "тільки ручна поклажа", який замінив тариф "промо", повідомляє avianews.com. Також згадка нового тарифу є в оновлених правилах повітряних перевезень і багажу

авіакомпаніі.Согласно даними системи МАУ, безкоштовно пасажир зможе взяти на борт тільки ручну поклажу вагою до 7 кг. Повернення таких квитків неможливий, обмін - тільки зі штрафом.На даний момент покупка квитків за новим тарифом, що включає тільки ручну поклажу, поки недоступна, тому що у всіх колонках поки значиться, що він "проданий" .Раніше МАУ заявляла про можливість введення тарифів без багажу. Однак для цього необхідно виключити норму з діючих правил авіаперевезень, яка зобов'язує українські авіакомпанії возити мінімум 15 кг багажу по ваговій концепції або одну валізу до 23 кг по штучної концепції безкоштовно. Саме через це Wizz AirУкраіна до припинення своєї діяльності дозволяла здавати в багаж без додаткової плати один чемодан.avianews.com звернувся в МАУ за роз'ясненнями, коли планується запуск продажу тарифів без багажу і яким чином авіакомпанія має намір обходити норму про обов'язкову перевезення багажу, передбачену законодательством.В випадку, якщо новий тариф все ж буде запроваджено, концепція МАУ фактично дублюватиме концепцію роботи латвійського перевізника airBaltic, який працює по гібридної моделі. Нагадаємо, в 2014 році МАУ відмовилася від надання безкоштовного харчування на борту пасажирам економічного класу на більшості своїх рейсов.Правіла повітряних перевезень пасажирів и багажуГлава 2. Норми безкоштовна перевезення багажу1. Пасажир має право на провезення свого багажу без додаткової оплати в межах норм, встановлення перевізніком.2. Норми безкоштовно провезеного зареєстрованого багажу встановлюються перевізником залежних від типу літака, класу обслуговування та зони польоти и не могут буті менше чем: за поштучно концепцією - 1 місце багажу вагою НЕ более чем 23 кг (50 Плівка) з розмірамі місця (сума довжина, ширини, висоти) 158 см (62 дюймів); за вагового концепцією - 15 кг з розмірамі шкірного місця за сумою трьох вімірів НЕ более чем 158 см.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x