МАУ розпочинає виконання рейсів до Саньї (Китайська Народна Республіка)

МАУ розпочинає виконання рейсів до Саньї (Китайська Народна Республіка)

У літньому сезоні 2019 року авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» знову починає виконувати польоти до Саньї (о. Хайнань, Китайська Народна Республіка). Рейси виконуватимуться щовівторка.

Починаючи з 04 червня 2019 року, прямі рейси між Києвом та Саньєю будуть виконуватися на літаках Boeing-767-300 з двома класами обслуговування: Бізнес та Економ.

«Протягом минулої зими МАУ вже виконала декілька прямих рейсів із Києва до Саньї. Кліматичні особливості острова дуже привабливі для пляжного відпочинку, тому напрямок користувався попитом серед сімей та тих, хто хотів погрітися під зимовим сонцем. Цьогоріч ми знову внесли рейси Київ-Санья-Київ вже у літній розклад, – зазначила Євгенія Сацька, корпоративний прес-секретар МАУ.

Розклад рейсів:

№ РЕЙСАНАПРЯМОКДНІВІДПРАВЛЕННЯ*ПРИБУТТЯ*
PS7877 Київ-Санья 2 05:35 22:20
PS7878 Санья-Київ 3 00:20 09:00

Нагадаємо, що раніше авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» отримала від авіаційних органів влади Китайської Народної Республіки ліцензію на перевезення небезпечних вантажів.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x