МАУ відкриває новий міжнародний рейс з Херсона

МАУ відкриває новий міжнародний рейс з Херсона

Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» розширює маршрутну мережу і, починаючи з 14 червня, з’єднає Херсон та Бургас прямим повітряним сполученням. Про це повідомляє прес-служба авіакомпанії.

Згідно з повідомленням, польоти між Херсоном та Бургасом виконуватимуться по вівторках і п’ятницях, а по середах та суботах ‒ у зворотному напрямку.

Ціна квитка економічного класу з урахуванням усіх зборів та податків із Херсона в Бургас в один бік становить від 2199 гривень (ціна може змінюватися залежно від коливань курсу гривні до євро). З Бургаса ‒ від 88 EUR. Всі тарифи включають перевезення одного місця зареєстрованого багажу.

Нагадаємо, що наприкінці травня Уряд затвердив діапазон частот, який включає робочу частоту обладнання Boeing 777 МАУ, необхідного для забезпечення доступу в інтернет в польоті. 

Читайте також: У Мелітополі хочуть побудувати новий аеропорт

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x