МАУ внесла до «чорного списку» пасажирку, яка влаштувала п'яний дебош в літаку

МАУ внесла до «чорного списку» пасажирку, яка влаштувала п'яний дебош в літаку

Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» внесла пасажирку, яка неадекватно себе поводила перебуваючи на борту літака, до «чорного списку». Про це повідомила прес-служба компанії.

Згідно з повідомленням, 17 травня 2019 року на рейсі PS992 Барселона — Київ був зафіксований факт грубого порушення пасажиром правил поведінки на борту.

Пасажир — жінка 29-ти років, — перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, поводилась неадекватно і на етапі зниження літака влаштувала п'яний дебош, била сидячих поруч пасажирів, нецензурно лаялася. Вражаюче відео того, що відбувалося на борту літака, зняли на мобільні пристрої інші пасажири цього рейсу.

Екіпажем МАУ було вжито всіх необхідних заходів відповідно до процедур, встановлених в авіакомпанії, з метою забезпечення безпеки інших пасажирів і польоту в цілому. Після прильоту до Києва пасажир був переданий поліції співробітниками служби авіаційної безпеки МАУ для вжиття заходів відповідно до чинного законодавства України. Екіпажем був складений і переданий співробітникам поліції «Акт про правопорушення на борту повітряного судна». За повідомленням співробітників відділку поліції в Міжнародному аеропорту «Бориспіль», жінку було оштрафовано відповідно до чинного законодавства України.

Така поведінка є абсолютно неприйнятною. Авіакомпанія МАУ внесла хуліганку в список небажаних пасажирів, щоб уникнути повторення подібних ситуацій у майбутньому. Пасажир отримає офіційне письмове повідомлення про таке рішення авіакомпанії. Надалі їй буде відмовлено в здійсненні перельотів по всій розгалуженій маршрутній мережі МАУ.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x