МАУ значно збільшить число рейсів Київ-Пекін в літньому сезоні

МАУ значно збільшить число рейсів Київ-Пекін в літньому сезоні

Міжнародні авіалінії України "в літньому сезоні мають намір подвоїти частоту польотів з Києва до Пекіна з трьох до шести рейсів в тиждень, повідомляє avianews.com.

Це стало можливим після того, як авіаперевізнику вдалося врегулювати питання з китайською стороной.Благодаря цього МАУ, крім збільшення частоти, також змінить розклад на більш зручне, в результаті літак буде розгортатися в Пекіні за 1,5 години, а не простоювати добу в очікуванні вильоту обратно.Согласно опублікованому розкладом дві додаткові частоти з'являться в квітні, ще одна - в червні. Вильоти з Києва будуть виконуватися щодня крім четверга о 10:40 з прибуттям о 01:00 ночі на наступний день. Вильоти з Пекіна до Києва щодня в 2:35 ночі крім пятніци.Напомнім, МАУ вийшла на лінію Київ-Пекін 29 квітня 2015 року. Польоти виконуються на далекомагістральних літаках Boeing 767.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x