«Мотор Січ» знову названо найбільш пунктуальною авіакомпанією країни

«Мотор Січ» знову названо найбільш пунктуальною авіакомпанією країни

Авіакомпанії України, у травні 2019 року з аеропортів України за розкладом виконали 84,4% рейсів, а іноземні авіаперевізники показали результат в 82,8% вильотів з дотриманням графіка. Про це повідомили в Міністерстві інфраструктури України.

Найбільш пунктуальною авіакомпанією країни знову названа «Мотор Січ», яка зробила без відхилення від розкладу 96,9% рейсів.

Далі з результатом 94,5% слідують «Роза Вітрів», а замикає трійку лідерів МАУ з показником 89,2% вильотів за розкладом.

Найгірший показник пунктуальності серед авіакомпаній України, 49,8%, показала Azur Air Ukraine, що спеціалізується на виконанні тільки чартерних рейсів.

Серед іноземних авіакомпаній в травні 2019 року відразу вісім виконали рейси з аеропортів України без єдиної затримки: Qatar Airways, Czech Airlines, Alitalia, Aigle Azur, Vueling, Aegean Airlines, Iraqi Airways, Bulgaria Air.

Результат пунктуальності не менше 90% вильотів за розкладом показали airBaltic (96%), Air Arabia (94,1%), Ellin Air (94,1%), Onur Air (93,3%), Georgian Airways (93,3% ), «Белавіа» (92,9%), Pegasus Airlines (92,2%) і Air Astana (91,8%).

Найчастіше в травні 2019 року затримували рейси KLM і Ernest Airlines, які виконали за графіком 48,4% і 48,2% вильотів відповідно.

Рейс вважався затриманим, якщо був виконаний із запізненням понад 15 хвилин.

Статистика пунктуальності авіакомпаній в травні 2019 року представлена нижче:

 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x