Новий авіарейс з'єднає Одесу та Бухарест

Новий авіарейс з'єднає Одесу та Бухарест

З 31 жовтня 2018 року румунська компанія TAROM відкриває авіасполучення між Одесою і Бухарестом. Про це повідомляє прес-служба Одеської міськради.

“Це важлива подія для Румунії та України, яка сприяє зміцненню співробітництва між нашими країнами, розвитку багатьох проектів, спілкуванню і туризму. Від Одеси До Бухареста на автомобілі – 11 годин шляху. На літаку – 2 години. Цей рейс буде затребуваним особливо для тих, хто раніше добирався на перекладних”, – наголосив Генеральний консул Румунії в Одесі Еміл Рапча.

Даний авіарейс безпосередньо зв'яже Україну і Румунію і буде здійснюватися тричі на тиждень: середу, п'ятницю і суботу.

Нагадаємо, грузинська авіакомпанія «Myway Airlines» запускає регулярні рейси, які будуть здійснюватися за маршрутом Тбілісі – Київ – Тбілісі. На початковому етапі авіакомпанія виконуватиме два рейси на тиждень, по понеділкам та п’ятницям, на повітряному судні Boeing 737-800. А вже з 24-го жовтня додасться ще один рейс щосереди.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x