Новий термінал в аеропорту Одеса може запрацювати вже восени 2019 року

Новий термінал в аеропорту Одеса може запрацювати вже восени 2019 року

Новий термінал в аеропорту Одеса, будівництво якого розпочали в 2012 році, може запрацювати на повну силу восени 2019 року, почавши відправку рейсів. Про це інформує avianews зсилаючись на видання.

За даними видання, в кінці липня новий комплекс почне обслуговувати на виліт пасажирів внутрішніх рейсів авіакомпаній МАУ, «Мотор Січ» і SkyUp.

Після чого почнеться поступове переведення з старого терміналу в новий міжнародних рейсів. Спочатку з нового терміналу будуть відправлятися пасажири чартерних рейсів, а потім сюди переведуть і регулярні.

Зараз в новій будівлі проводяться будівельні роботи і незабаром почнеться монтаж інформаційних табло, металодетекторів, інтроскопів для огляду багажу.

На першому поверсі нового терміналу пасажири будуть проходити реєстрацію, на другому - контроль авіаційної безпеки, а в разі відправлення міжнародними рейсами - паспортний і митний контроль.

Новий пасажирський термінал має площу 29 тис. кв. метрів і передбачає можливість установки чотирьох телетрапів, в той час як площа чинного зараз радянського аеровокзалу становить 8 тис. кв. метрів.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x