Logo
Версія для друку

Новий термінал в аеропорту Одеса може запрацювати вже восени 2019 року

Новий термінал в аеропорту Одеса може запрацювати вже восени 2019 року

Новий термінал в аеропорту Одеса, будівництво якого розпочали в 2012 році, може запрацювати на повну силу восени 2019 року, почавши відправку рейсів. Про це інформує avianews зсилаючись на видання.

За даними видання, в кінці липня новий комплекс почне обслуговувати на виліт пасажирів внутрішніх рейсів авіакомпаній МАУ, «Мотор Січ» і SkyUp.

Після чого почнеться поступове переведення з старого терміналу в новий міжнародних рейсів. Спочатку з нового терміналу будуть відправлятися пасажири чартерних рейсів, а потім сюди переведуть і регулярні.

Зараз в новій будівлі проводяться будівельні роботи і незабаром почнеться монтаж інформаційних табло, металодетекторів, інтроскопів для огляду багажу.

На першому поверсі нового терміналу пасажири будуть проходити реєстрацію, на другому - контроль авіаційної безпеки, а в разі відправлення міжнародними рейсами - паспортний і митний контроль.

Новий пасажирський термінал має площу 29 тис. кв. метрів і передбачає можливість установки чотирьох телетрапів, в той час як площа чинного зараз радянського аеровокзалу становить 8 тис. кв. метрів.

Схожі матеріали (за тегом)

Останні з Пресс-служба

Всеукраїнський центр реформ транспортної інфраструктури 2015-2019 (c)