Сформовано новий склад Громадської ради при Державіаслужбі

Сформовано новий склад Громадської ради при Державіаслужбі

12 червня 2019 року відбулися установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Державіаслужбі, як повідомляє прес-служба відомства, у зборах взяли участь 35 представників інститутів громадянського суспільства.

Відкрив установчі збори керівник Ініціативної групи з підготовки установчих зборів Ігор Зелінський, який доповів про проведену роботу щодо підготовки установчих зборів, озвучив план і порядок їх проведення.

Крім того, Віктор Резнік доповів про результати роботи Громадської ради попереднього скликання.

До нового складу Громадської ради при Державіаслужбі увійшло 35 представників інститутів громадянського суспільства, які були учасниками установчих зборів.

«Сподіваємося, що діяльність Громадської ради при Державіаслужбі буде професійною і результативною. Переконаний у тому, що спільна і конструктивна робота Державіаслужби та Громадської ради сприятиме ефективній реалізації державної політики у галузі цивільної авіації», – зазначив у заключному слові Ігор Зелінський.

Склад Громадської ради затверджено наказом Державіаслужби  від 12 червня 2019 року № 733.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x