SkyUp може припинити польоти з Києва до Одеси, Львова та Запоріжжя

avianews.com avianews.com

З 27 березня, Авіакомпанія SkyUp не продає квитки на перельоти за напрямами Київ-Одеса, Київ-Львів та Київ-Запоріжжя, про це повідомляє видання ВЦРТІ.

 

Авіакомпанія SkyUp нещодавно заявляла, що одним із стратегічних пріоритетом компанії – це розвиток напрямків внутрішніх рейсів, а також нагадувала Міністерству інфраструктури України про важливість скасування ПДВ на внутрішні рейси.

Після моніторингу квитків на авіарейси компанії, виявилося що за напрямами з Києва до Одеси, Львова, Запоріжжя, запланована польотна програма тільки до 27 березня. Підтримка компанії SkyUp повідомила, що компанія тільки планує польотну програму Україною після 27 березня, і остаточні напрями ще не затверджені. Тож ми припускаємо, що після завершення планування літньої навігації, продаж білетів на ці рейси буде відновлений. 

За інформацією від авіа експертів, собівартість внутрішнього рейсу вище вартості рейсу за кордон, що є стримуючим фактором розвиток галузі внутрішніх авіаперевезень.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x