Turkish Airlines збільшила число пасажирів в Україні на 20%

Turkish Airlines збільшила число пасажирів в Україні на 20%

Turkish Airlines перевезла на маршрутах між містами України і Стамбулом в 2015 році понад півмільйона пасажирів, що на 20% перевищує результати 2014 року, повідомили avianews.com в представництві авіаперевізника в Києві.

Протягом минулого року компанія наростила частоту польотів з Херсона в Стамбул з чотирьох до семи рейсів на тиждень і відкрила новий рейс Запоріжжя-Стамбул, який виконується чотири рази в неделю.Такім чином, авіакомпанія зараз пов'язує Стамбул з шістьма містами України: Києвом, Львовом, Одесою, Херсоном, Запоріжжям і Днепропетровском.Общій пасажиропотік Turkish Airlines в 2015 році виріс на 11,8% і склав 61,2 млн. чоловік. Заповнюваність салонів впала на 1,4 процентних пункту до 77,9% .В 2015 році Turkish Airlines відкрила польоти по 23 нових напрямків, збільшивши мережу до 284 маршрутів, включаючи 49 внутрішніх і 235 міжнародних. Флот авіакомпанії зріс з 261 до 299 літаків.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x