У аеропорті Амстердама зіштовхнулися два літака

У аеропорті Амстердама зіштовхнулися два літака

Літак EasyJet зіштовхнувся з літаком KLM на злітно-посадковій смузі в аеропорту Амстердама, що призвело до затримок на кілька годин, про травми пасажирів нічого не відомо.

«Після зіткнення я відчув маленький поштовх, нічого незвичайного, нам доведеться чекати близько п’яти годин тепер, але я радий, що все гаразд», - прокоментував один с пасажирів літака EasyJet.

В даний час незрозуміло, яких збитків було завдано обом літакам під час інциденту.

«Пасажири вже знаходяться в терміналі, де їм було надано ваучери на освіжаючі напої. Тепер рейс повинен виконуватися на запасному літаку. Безпека пасажирів і членів екіпажу є пріоритетом EasyJet, було розпочато розслідування відповідно до процедури, щоб зрозуміти, що сталося»,-йдеться у заяві EasyJet.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x