У аеропорту «Бориспіль» не мають наміру демонтувати паркан в зоні прильоту

У аеропорту «Бориспіль» не мають наміру демонтувати паркан в зоні прильоту

Аеропорт Бориспіль не має наміру демонтувати паркан в зоні прильоту, який не дозволяє зустрічаючим і стороннім службам таксі забирати пасажирів від терміналу. Про це повідомив гендиректор підприємства Павло Рябікін, інформує avianews.

«Нічого не будемо робити, тому що це вимога ICAO (Міжнародної організації цивільної авіації, - прим.), як організувати першу лінію. Вона повинна бути зарезервована під таксі, автобус, спеціальний транспорт, висадку екіпажу. Ця лінія не повинна ніким займатися і повинна забезпечувати транзит», - сказав Рябікін.

За його словами, наступні три смуги дороги є режимною урядової трасою, на яких аеропорт не може більше нічого розміщувати.

«В теорії, ми повинні були б усі п'ять смуг розділити якимись острівцями, зробити в'їзд для таксі, для автобусів, для стоянки спецтранспорту, але оскільки спроектовано спочатку без привокзальної площі, у нас цей паркан нікуди не дінеться», - додав глава аеропорту .

Пасажирів він порадив зустрічати, заїжджаючи на новий багаторівневий паркінг, який аеропорт відкрив 23 травня, а для боротьби з порушниками правил дорожнього руху, які зупиняються посеред дороги в кінці забору, щоб забрати пасажирів, аеропорт має намір залучити поліцію.

«Ви забуваєте одну важливу деталь: всі порушення виникають через те, що таксі хоче зустріти пасажира безкоштовно. Ось це «безкоштовно» - це та сама дрібниця, про яку всі забувають. Покажіть мені аеропорт, де машина може приїхати і встати безкоштовно? Ми отримуємо від кожного таксі близько 100 грн за заїзд. Це плюс до тарифу природно, але ми отримуємо від цього додатковий дохід», - підкреслив Рябікін.

Паркан на рівні прильоту на дорозі поруч з терміналом D встановили на початку 2014 року. На початку 2016 року міністр інфраструктури Володимир Омелян назвав зняття обмежень для автомобілів в зоні прильоту/вильоту одним з KPI (ключовий показник ефективності, - прим.) Для керівництва аеропорту Бориспіль.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x