У аеропорту Бориспіль ввели стандартні тарифи на новому багаторівневому паркінгу

У аеропорту Бориспіль ввели стандартні тарифи на новому багаторівневому паркінгу

Аеропорт Бориспіль завершив дію спеціального тарифу 1 грн год на новому багаторівневому паркінгу поруч з терміналом D, який був введений на період тестування обладнання нового комплексу. Про це інформує avianews.

Тепер на стоянці діють стандартні тарифи. Плата за розміщення автомобіля на всіх чотирьох поверхах становить 30 грн на годину. На перших двох поверхах діє знижений тариф за добове проживання - 300 грн/добу.

Таким чином, якщо пасажир хоче залишити свій автомобіль на тривалий час, йому необхідно припаркувати його на перших двох поверхах. У разі, якщо авто буде залишене не на третьому або четвертому поверхах паркінгу, буде застосовуватися тільки годинний тариф, який має на увазі плату 720 грн на добу (24 години * 30 грн/год).

Перша черга багаторівневого паркінгу відкрита 23 травня 2019 року. Вона зведена на кошти аеропорту Бориспіль і може розмістити одночасно 1019 автомобілів.

Також на території підприємства діють кілька стоянок для тривалого розміщення автомобілів, на який діє ціна 80 грн/добу, однак у зв'язку з зростанням пасажиропотоку на них може не бути вільних місць.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x