У Борисполі назвали терміни запуску нової зони для трансферних пасажирів

У Борисполі назвали терміни запуску нової зони для трансферних пасажирів

Нова зона для контролю трансферних пасажирів в терміналі D аеропорту Бориспіль буде введена в експлуатацію в липні 2018 року. Про це повідомили avianews.com на підприємстві.

Там відзначили, що в даний момент будівельники завершують роботи по монтажу металлоконсрукций каркаса і почали роботи з облаштування міжповерхових перекриттів.

Будівельні роботи за даним проектом почалися в Борисполі в серпні 2017 року. Згідно з даними системи Prozorro, аеропорт Бориспіль витратить на розширення зони трансферних пасажирів 119,95 млн грн. Саме таку суму запропонував переможець тендеру ТОВ «Альтіс-Констракшн». Ця ж компанія була автором проекту розширення трансферної зони, свідчать дані з системи Prozorro.

Площа нової трансферної зони після завершення будівництва складе 1779,7 кв. метрів. Проектом передбачено розміщення в прибудові на другому рівні терміналу семи рамок металодетекторів, семи інтроскопів, двох ескалаторів і ліфта. Для порівняння, в існуючій зоні контролю транферных пасажирів розміщено чотири рамки металодетекторів, сім інтроскопів, один ліфт та один ескалатор.

На третьому рівні нової трансферної зони проект передбачає розміщення кафе, магазинів Duty Free і службових приміщень.

Після завершення робіт максимальна пропускна здатність трансферної зони складе 1500 пасажирів на годину. Загальна пропускна спроможність терміналу D залишиться без змін на рівні 3000 пасажирів на годину на виліт і стільки ж на приліт.

Необхідність в розширенні трасферной зони в аеропорту виникла через зростання числа пасажирів, які роблять у Борисполі пересадку. На відміну від європейських аеропортів, де повторний контроль під час пересадки проходять тільки пасажири з країн, що входять у групу ризику, в Борисполі перевіряють всіх пасажирів, що летять з пересадкою, що призводить до появи великих черг в години-пік.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x