У Державіаслужбі утворено ініціативну групу для формування нового складу Громадської ради

У Державіаслужбі утворено ініціативну групу для формування нового складу Громадської ради

У Державній авіаційній службі України утворено ініціативну групу з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Згідно з повідомленням, наказом Державної авіаційної служби України від 12 лютого 2019 року № 181, утворено ініціативну групу з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Державній авіаційній службі України.

Ініціативна група відповідно до покладених на неї завдань забезпечить вжиття необхідних заходів з підготовки та проведення установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Державній авіаційній службі України.

Про дату, час, місце і порядок проведення установчих зборів поки не повідомляється.

Нагадаємо, на минулому тижні в Україні оприлюднили рейтинг найбільш пунктуальних авіакомпаній січня 2019 року

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x