У МА "Бориспіль" тимчасово знизили ціну на парковку до 1 грн за годину

У МА "Бориспіль" тимчасово знизили ціну на парковку до 1 грн за годину

Аеропорт Бориспіль тимчасово знизив ціну на стоянку автомобілів біля терміналу D до 1 грн за годину або до 24 грн на добу. Про це інформує avianews.

Такий тариф застосовується на новому багаторівневому паркінгу, який відкрили 23 травня. Спочатку в аеропорту планували, що з 24 травня почне діяти тариф 30 грн на годину або 300 грн на добу.

«В даний час системи паркування проводять останні етапи тестування. Аеропорт не хоче покладати фінансове навантаження на пасажира, поки сервіс не буде працювати як годинник. Це тимчасове рішення», - прокоментували ситуацію в Борисполі.

В аеропорту відзначають, що затверджений тариф може бути введений в будь-який час. У зв'язку з цим пасажирам, які вирішать залишити свій автомобіль на новій парковці на тривалий час, слід бути готовим до того, що оплатити стоянку доведеться за затвердженими тарифами.

Перша черга багаторівневого паркінгу зведена на кошти аеропорту Бориспіль. Вона може розмістити одночасно 1 019 автомобілів. Затверджений погодинний тариф 30 грн на годину буде діяти на всіх чотирьох поверхах будівлі, тариф 300 грн на добу буде поширюватися тільки на автомобілі, які залишили на 1-м і 2-му поверхах паркінгу.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x