У МАУ розповіли, як борються з інфекціями на борту

У МАУ розповіли, як борються з інфекціями на борту

"Міжнародні авіалінії України" в якості заходів боротьби з грипом та іншими вірусними інфекціями на борту літака провели спеціальні тренінги з екіпажами, повідомили avianews.comв компанії.

Бортпровідників навчили спостерігати за станом пасажирів, виявляти мандрівників з симптомами захворювання і запобігати поширенню інфекції по салону.Все літаки МАУ оснащені аптечками, засобами для вимірювання температури, гумовими рукавичками та захисними масками для екіпажів, відзначили в авіакомпаніі.В МАУ підкреслили, що всі вхідні в її флот Embraer і Boeingімеют спеціальні повітряні фільтри HEPA, які є одним з бар'єрів по поширенню інфекції. "фільтри уловлюють 99% всіх часток, включаючи спори, бактерії і віруси, і запобігають їх повторній циркуляції в салоні", - підкреслили в авіакомпаніі.26 січня на прес-конференції в Києві міністр охорони здоров'я України Олександр Квіташвілі заявив про початок епідемії грипу в країні. За словами чиновника, епідеміологічний поріг перевищено в 18 областях. Найбільший рівень захворюваності зафіксований в Рівненській області, найменший - в Харьковской.Большінство авіакомпаній не вважає проблеми зі здоров'ям пасажирів навіть при наданні довідки лікаря поважною причиною для скасування або зміни квитка без штрафу. Через це, як показав один з опитувань, 51% мандрівників готові летіти з симптомами грипу, щоб не платити збір за зміни авіаперевізнику.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x