У МАУ спростували інформацію прокуратури про замиканні проводки в літаку у Львові

У МАУ спростували інформацію прокуратури про замиканні проводки в літаку у Львові

"Міжнародні авіалінії України" спростували інформацію прокуратури Львівської області про те, що Boeing 737 авіакомпанії здійснив вимушену посадку у Львові 15 січня через замикання проводки.

Прес-служба авіаперевізника підкреслила, що датчики повітряного судна свідчили про те, що всі вузли і системи літака справні, і політ проходить в нормальному режимі, а вимушена посадка здійснена виключно через появу в салоні запаху горілого пластику, але не задимлення або загоряння. " попередня причина появи стороннього запаху в салоні - потрапляння в правий двигун целофану і його вигоряння ", - заявили в МАУ.Авіакомпанія зажадала від прокуратури спростувати раніше розміщену інформацію про замиканні проводки і прибрати інформацію з сайту ведомства.Напомнім, 15 січня Boeing 737-800 МАУ з бортовим номером UR-PSCпосле вильоту зі Львова до Києва повернувся назад через кілька хвилин після зльоту через запах горілого пластику в салоні самолета.После посадки фахівці оглянули літак, після чого він вилетів до столиці із запізненням о восьмій годині. За даннимflightradar24, МАУ задіяла "проблемний" Boeing 737-800 16января для виконання рейсів з Києва до Женеви і назад, що побічно може свідчити про відсутність будь-яких серйозних проблем з авіалайнером.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x