У мюнхенському аеропорту з'явився робот Джозі, який допомагає пасажирам

У мюнхенському аеропорту з'явився робот Джозі, який допомагає пасажирам

У лютому в терміналі 2 мюнхенського аеропорту з'явився робот Джозі Пепер, який допомагає пасажирам знайти потрібний вихід на посадку, магазин або кафе.

120-сантиметрова машина може спілкуватися англійською мовою. Вона розроблена французькою компанією SoftBank Robotics і використовує хмарні технології штучного інтелекту Watson Internet of Things компанії IBM.

Після того, як пасажир задає роботу питання, пристрій з Wi-Fi з'єднується з хмарним сервісом, де мова обробляється, інтерпретується і зв'язується з даними про аеропорт.

"Коли цей тип робота розмовляє, він не просто відтворює заздалегідь закладені тексти. З його можливістю навчатися, пристрій відповідає на кожне питання індивідуально. Як "справжній" мозок, система стає краще, комбінуючи питання з відповідною інформацією для надання більш точних відповідей", - розповіли в Lufthansa, яка спільно з аеропортом Мюнхена реалізує даний проект.

Зустріти Джозі Пепер пасажири можуть у стерильній зоні терміналу 2 в залі відправлення поїздів до терміналу-сателіту. За допомогою даного проекту компанії хочуть зрозуміти, як такого типу роботи сприймаються пасажирами.

До цього моменту роботи, що використовують технології штучного інтелекту, в аеропортах Німеччини не застосовувалися.

Джерело: avianews

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x