Україна продовжує імплементувати SARPs

Україна продовжує імплементувати SARPs

Державна авіаційна служба України на своєму офіційному сайті повідомила, що за попередніми результатами Координаційної місії Міжнародної організації цивільної авіації з валідації (ICVM) Україна підвищила рівень ефективної імплементації Конвенції про міжнародну цивільну авіацію з якої формуються обов’язки стосовно дотримання Стандартів та Рекомендованої практики (SARPs) в організації державної системи контролю за забезпеченням безпеки польотів та управління цією системою.

У період з 25 лютого по 3 березня 2020 року Міжнародна організація цивільної авіації (ІCАО) в рамках Універсальної програми перевірок контролю за забезпеченням безпеки польотів провела місію в Україні з метою перевірки стану забезпечення впровадження SARPs ІCАО та дотримання зобов’язань, так як Україна є підписантом SARPs ІCАО.
Відомо, що показник ефективної імплементації (EI) відповідає середньоєвропейському та значно перевищує середньосвітовий рівень.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x