Українські авіакомпанії будуть штрафувати у разі затримки рейсів

Українські авіакомпанії будуть штрафувати у разі затримки рейсів

Державіаслужба буде штрафувати українські авіакомпанії, якщо вони не будуть виконувати передбачені правилами вимоги про необхідному обслуговуванні пасажирів у разі затримки або скасування рейсів, заявив заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк на засіданні авіаційного комітету при Торгово-промисловій палаті України, інформує avianews.

За словами чиновника, регулятор також висунув вимоги до авіакомпаній щодо обов'язкової наявності цілодобової роботи колл-центру в разі, якщо авіаперевізник виконує рейси в нічний час доби.

Лавренюк вважає, що на даний момент попит туристичних компаній на чартерні авіаперевезення перевищує технічні можливості авіакомпаній.

«Дуже важливо, щоб авіакомпанії, що надають послуги чартерних перевезень, і туроператори проводили детальний аналіз можливостей забезпечення перевезення всіх заявлених туроператором обсягів. В умовах договору між туроператором і авіаперевізником повинні бути чітко визначені обсяг перевезень по кожному маршруту і розклад виконання польотів, а також передбачені санкції за порушення закріплених умов», - заявив Лавренюк, слова якого цитує прес-служба уряду.

Присутній на засіданні в.о. першого заступника голови Госавіалужби Сергій Коршук доповів про те, що регулятор мобілізує весь інспекторський склад для виконання більш посилених перевірок технічного стану літаків.

«На жаль, сьогодні є перевізники, які беруть на себе зобов'язання, не враховуючи технічний стан літаків, їх вік і графік польотів, через що виникають затримки. До таких перевізників будуть застосовуватися жорсткі санкції. Для нас безпека пасажирів понад усе», - прокоментував ситуацію на ринку Коршук.

Нагадаємо, що вчора 19 червня, Авіаційний комітет Торгово-промислової палати України провів розширене засідання під час якого обговорили основні виклики «високого» туристичного сезону. На круглому столі були присутні заступник Міністра інфраструктури України – Юрій Лавренюк, представники аеропорту «Бориспіль», представники Державіаслужби, представники авіаперевізників, туристичних та хендлінгових компаній.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x