Українські авіакомпанії стали більш пунктуальними у квітні 2019 року

Українські авіакомпанії стали більш пунктуальними у квітні 2019 року

Українські авіакомпанії в квітні 2019 року показали пунктуальність вильотів рейсів на рівні 86,9% при загальній кількості вильотів 4 099, що на 0,7 процентних пункту краще результату за березень 2019 року. Це випливає з опублікованої Міністерством інфраструктури України статистики, інформує avianews.

Одночасно з цим іноземні авіаперевізники погіршили на 1,7 процентних пункту пунктуальність вильотів з аеропортів України, яка склала 85,4% при загальній кількості вильотів 2 954.

Найбільш пунктуальною української авіакомпаній названа «Мотор Січ» з результатом 98,8% рейсів, виконаних за розкладом. Далі з показниками 92,6% і 88,9% слідують «Роза Вітрів» і Yanair. Найбільша авіакомпанія країни МАУ в квітні виконала за графіком 88,8% рейсів. Найгірший результат пунктуальності показала авіакомпанія «Джонніка» - 62,5%.

Серед іноземних авіакомпаній при вильоті з аеропортів України відразу дев'ять авіаперевізників не затримали жодного рейсу - Czech Airlines, Alitalia, Air Arabia, Ellinair, Aegean Airlines, Air Malta, Aigle Azur, Bulgaria Air і Tarom.

Результат понад 90% пунктуальності показали airBaltic (99,3%), «Белавіа» (97%), Qatar Airways (95%), Georgian Airways (94,7%), Air Astana (92,3%), AZAL (92,3%), і Ryanair (91,1%).

Найгірший результат пунктуальності 59,3% зафіксовано у британської дочки лоу-коста Wizz Air - Wizz Air UK, яка виконує рейси в Україну з Лондона.

В даному рейтингу виконаним за розкладом вважався рейс, якщо відправлення скоєно з відхиленням від графіка не більше ніж на 15 хвилин.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x