Умови відновлення міжнародного авіасполучення Україною

Умови відновлення міжнародного авіасполучення Україною

На онлайн-брифінгу про ситуацію з коронавірусів в країні повідомили, як в Україні буде працювати система контролю після відновлення міжнародного авіасполучення Україною. Про це розповів Максим Степанов – Міністр охорони здоров’я.

"Зараз ми розглядаємо варіанти прибуття. Щоб у нас була "червона зона" і "зелена зона". Червона зона - країни, з яких будуть прибувати відповідно туристи або інші громадяни, де ситуація гірша, ніж в Україні, повинні знаходись 14 днів на самоізоляції чи на обсервації. Зелена зона - це країна , де ситуація така ж, як в Україні, або краще", - заявив Максим Степанов.

Відомо, що міжнародні рейси планують запустити з 15 червня. Перші країни з якими Україна відновить авіасполучення: Азербайджан, Болгарія, Грузія, Туреччина та Кіпр.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x