Logo
Версія для друку

Уряд підтримав відкриття регулярного повітряного сполучення із Сербією

Уряд підтримав відкриття регулярного повітряного сполучення із Сербією

Уряд схвалив розпорядження КМУ «Про підписання Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Сербія про повітряне сполучення». Про це зазначено на офіційному сайті Міністерства інфраструктури України.

«Попри пандемію та кризу у світовій авіації ми продовжуємо роботу з розширення переліку країн, з якими співпрацюємо в авіаперевезеннях, і проходимо необхідні внутрішньодержавні процедури для укладення майбутніх угод. Сьогодні Уряд підтримав проєкт Угоди про повітряне сполучення із Сербією та своїм рішенням уповноважив голову Державної авіаційної служби Олександра Більчука підписати її від української сторони», - зазначив Владислав Криклій Міністр МІУ.

За словами Міністра, укладення цієї Угоди дозволить створити двосторонню договірно-правову базу, необхідну для здійснення регулярних повітряних перевезень між Україною та Сербією. Це, у свою чергу, сприятиме активізації двосторонніх зв’язків, налагодженню та розширенню ефективних двосторонніх економічних відносин, а також дозволить лібералізувати ринок повітряних перевезень між обома країнами.

Схожі матеріали (за тегом)

Останні з Прес-служба

Всеукраїнський центр реформ транспортної інфраструктури 2015-2019 (c)