Як запустити внутрішні авіаперевезення - думки чотирьох авіакомпаній Рекомендовані

Як запустити внутрішні авіаперевезення - думки чотирьох авіакомпаній Рекомендовані

Українці мало літають за кордон, у себе вдома - ще рідше. За даними Державіаслужби, в минулому році внутрішніми рейсами скористалося близько 625 тис. Пасажирів. Популярність міжнародних рейсів в 9 разів вище - близько 5,68 млн пасажирів. Така ситуація (з незначними змінами) спостерігається в Україні вже багато років.

Починаючи після 2012 року, коли пасажиропотік досяг максимуму (1,28 млн осіб), внутрішні рейси стають все менш популярними. В результаті за три роки кількість пасажирів на внутрішніх рейсах скоротилося вдвічі. Зараз внутрішні авіаперевезення здійснюються між 9 аеропортами, з них ключовими є столичні аеропорти, а також повітряні гавані Львова, Одеси, Дніпропетровська та Івано-Франковска.В сусідніх країнах ситуація трохи відрізняється. Скажімо, в Румунії внутрішніми авіаперевезеннями займаються не тільки румунські авіакомпанії TAROM і Blue Air, а й іноземні - Wizz Air і Ryanair. Подібна тенденція спостерігається і в Польщі. Примітно, що в цих країнах національний авіаперевізник виконує внутрішні рейси за державної підтримки. У той же час, приватні або іноземні авіакомпанії обслуговують внутрішні перельоти з метою підвезення додаткових пасажирів на міжнародні рейси. При цьому в обох випадках у співпраці з авіаперевізниками зацікавлені і місцева влада, які створюють для них вигідні умови або виплачують дотації за перевезених пасажирів.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x