Зі Львова почнуть виконувати прямі рейси в Афіни

Зі Львова почнуть виконувати прямі рейси в Афіни

Українська авіакомпанія Jonika (Київ) з ​​21 липня 2019 року почне виконувати рейси зі Львова (міжнародний аеропорт "Львів" ім. Данила Галицького) в Афіни (Греція, міжнародний аеропорт "Елефтеріос Венізелос").

Як повідомила прес-служба аеропорту "Львів" на своїй сторінці в Facebook, рейси будуть виконуватися щотижня, по неділях. Виліт зі Львова планується о 16:10, приліт в Афіни - о 19:00. У зворотному напрямку виліт заплановано на 13:00, приліт - на 15:30 (за київським часом).

Згідно з інформацією в системі бронювання на сайті авіакомпанії, вартість квитка в одну сторону становить від 4 тис. грн. Рейси виконуватимуться до 15 вересня.

Флот компанії складається з двох літаків Boeing 737. Авіакомпанія вже виконує регулярні рейси з аеропорту "Київ" (Жуляни) в Грецію і чартерні - в Туреччину, Чорногорію, Албанію і Болгарію.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x