Дороги UA 2020

Дороги UA 2020

Сьогодні, 27 січня 2020 року, в КВЦ «Парковий» відбулася масштабна подія для дорожників, а саме презентація планів роботи Укравтодору — Дороги UA 2020.

Форум організований Кабінетом Міністрів України, Державним агентством автомобільних доріг України.

Захід відвідало більше ніж 700 чоловік, серед яких представники українського та міжнародного бізнесу, міжнародних фінансових організацій, органів державної влади, міністерств, народні депутати, очільники Державних обласних адміністрацій, служби автомобільних доріг в областях, представники ЗМІ та громадськості.

«Ми хочемо будувати відносини з дорожньою галуззю та партнерами, хочемо бути передбачуваними і сьогодні хочемо чесно сказати, що ми розраховуємо зробити, які у нас очікування і власне, як це все може бути досягнене. В Україні потрібні хороші дороги, це очевидно, без хороших доріг не буде стрімкого економічного зростання, не буде економічного прориву, просто тому що логістика вирішує в сучасному світі. Чим швидше ми побудуємо хороші дороги, тим швидше зростатиме наша економіка», - заявив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

«Міністерство інфраструктури України буде здійснювати максимальну координацію всіх будівельних процесів, тому що ми чудово усвідомлює щоб будувати багато доріг потрібно багато будівельних матеріалів, а їх необхідно планувати заздалегідь для того щоб з 1 березня без зупинок, без зволікань ми змогли розпочати велике будівництво доріг по всій країні», - прокоментував Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x