Гройсман до Укртрансбезпеки - "Я нагодую вас тими дозволами"

Гройсман до Укртрансбезпеки - "Я нагодую вас тими дозволами"

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні КМУ 7 грудня 2016 року відкрито пвідомив працівникам Укртрансбезпеки, "Якщо ми автоматично будемо надавати послуги, це означатиме, що не треба нікому нічого продавати, ніякі дозволи. Як мені розказують, що на міжнародні перевезення інспекція вивісила цінники, скільки й кому треба заплатити, щоб був дозвіл на перевезення. Я зателефонував одному з керівників і сказав, що я його цими паспортами особисто «нагодую» прямо в кабінеті, спільно із ЗМІ."

Нещодавно у Вінницькій області працівник Укртрансбезпеки був викрит на факті отриманні неправомірної вигоди за сприяння у виготовленні дозволу на вантажні перевезення за межі України.

В тойже час в Україні за останні пів року рівень корупції в Укртрансбезпеці виріс у декілька разів, про що ми нещодавно повідомляли
Чи будуть представники Укртрансбезпеки нести відповідальність за свої корупційні дії, чи будуть їх звільняти з посад та судити згідно діючого законодаства, або вони будуть і далі працювати на своїх посадах. 

Чи виконає свою обіцянку, перед громадськістю, пан Гройсман?

 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x