Голову Укртрансбезпеки Михайла Ноняка визнали винним

Голову Укртрансбезпеки Михайла Ноняка визнали винним

Провину Михайла Ноняка у вчиненні дисциплінарних порушень було визнано. Комісія з питань вищого корпусу державної служби прийняла рішення про те, що в діях Голови Укртрансбезпеки, Михайла Ноняка, були неправомірні дії. Рішення було прийнято 10 голосами з 10, що свідчить про абсолютну недовіру Комісії до нинішнього керівника Укртрансбезпеки.

Ми нагадаємо, що Михайло Ноняк був відсторонений на час проведення розслідування, через звіт антикорупційного управління Міністерства інфраструктури України. В звіті йшлося про чисельні порушення в системі видачі дозволів на міжнародні вантажні перевезення, корупційні прояви деяких працівників Державної служби України з безпеки на транспорті. Ми писали про підробку дозволів на міжнародні перевезення, хабарі працівникам ДСБТ. Висвітлювали неефективне використання «європейських» коштів.

Загалом за час керівництва Михайла Ноняка, було виявлено факти корупції більше ніж в 15 територіальних управліннях ДСБТ. На нашу думку це свідчить або про неефективну кадрову політику ДСБТ, або про систематичну корупцію на всіх рівнях в ДСБТ.

Також в ЗМІ за декілька останніх місяців постійно з’являлися сюжети та статті про корупцію в ДСБТ наприклад тут, або тут.

Дуже дивно також, що Комісія з питань вищого корпусу державної служби не виклала на свою сторінку Youtube відео розгляду питання, щодо Михайла Ноняка. Хоча відео з іншими питаннями та протокол засідання, що розглядалися під час 13 засідання були викладені. Через офіційні засоби зв’язку, ми спробуємо отримати це відео і викласти його на своєму сайті.

Тож підписуйтесь на наш канал в Телеграм аби першим дізнатися про це відео.

Довідково: Михайла Ноняка було відсторонено від займаної посади 11 квітня 2018 року, рішенням Уряду. 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x