II Всеукраїнський форум "Публічні закупівлі в дорожній галузі 2020-2021"

II Всеукраїнський форум "Публічні закупівлі в дорожній галузі 2020-2021"
II Всеукраїнський форум "Публічні закупівлі в дорожній галузі 2020-2021" — найактуальніший форум дорожньої галузі.
У зв'язку з обмежувальними заходами розробили два зручних формати участі ⬇️
? ЗРУЧНА ОНЛАЙН-УЧАСТЬ
Перегляд онлайн трансляції у прямому ефірі на зручній платформі, відеозапис Форуму, ділова програма – можливість отримати нові знання та досвід від провідних експертів із закупівель та спеціалістів галузі, презентації спікерів в електронному вигляді. Повний день навчання, консультацій, відповіді на запитання.
? УЧАСТЬ НАЖИВО У СУЧАСНОМУ КОНФЕРЕНЦ-ХОЛІ
Ділова програма – можливість отримати нові знання та досвід від провідних експертів із закупівель та спеціалістів галузі, 2 кава-брейки та обід, можливість завести нові знайомства, обмінятися діловими контактами та поставити особисті питання експертам, що виступатимуть.
❗️У зв'язку з карантинними заходами участь безпосередньо в конференц-залі буде відбуватися з обмеженою кількістю гостей – 40 осіб.
⚠️ За результатами Форуму слухачі отримають Свідоцтво про участь у навчальному семінарі (на ім'я зареєстрованої особи).
 
Реєстрація за посиланням: https://roadforum.com.ua
вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x