Мінінфраструктури пропонує закуповувати ГВК за рахунок стягнення штрафів з порушників вагового режиму

Мінінфраструктури пропонує закуповувати ГВК за рахунок стягнення штрафів з порушників вагового режиму

Міністерство інфраструктурі України пропонує закуповувати нові вагові комплекси за рахунок стягнення штрафів з порушників вагового режиму на автомобільних дорогах. Про це повідомляє Zernovoz.ua на своїй сторінці у Facebook.

За заявою міністра інфраструктури Володимира Омеляна, мінімальна потреба України в системах зважування вантажних автомобілів в русі становить 100 одиниць. При цьому витрати на їх закупівлю планують відшкодувати за рахунок штрафів.

Також глава інфраструктурного відомства зазначив, що оптимальним варіантом було б придбання до 500 подібних комплексів.

«У цьому році десять таких комплексів будуть змонтовані навколо Києва. Питання ціни. Ми зараз відкриваємо кредитні лінії і робимо міжнародні закупівлі, бо один такий комплекс коштує близько $ 1 млн. Це дорого. Для України нам потрібно мінімум 100, а найкраще - десь 300-500 комплексів по всій країні, щоб перекрити основні напрямки», - заявив чиновник в ефірі Радіо НВ.

На думку Міністра покупка комплексів зважування вантажних автомобілів в русі окупиться протягом декількох років за рахунок стягнення штрафів з порушників вагового режиму на автомобільних дорогах.

«Більш того, ми зараз спробуємо проштовхнути через парламент наш комплексний закон по ваговому контролю, там передбачена відповідальність не тільки перевізника, як у нас це сьогодні, але і відправника, одержувача і власника вантажу. Тобто всі чотири фігуранта цієї незаконної процедури перевезень будуть платити величезні штрафи, і це теж буде для них стимулом дотримуватися законодавства України», - резюмував Володимир Омелян.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x