МІУ почало перевірку діяльності Укртрансбезпеки

МІУ почало перевірку діяльності Укртрансбезпеки

Міністерство інфраструктури України розпочало службову перевірку діяльності Державної служби України з безпеки на транспорті. Через факти багаторазового підроблення міжнародних дозволів ЄКМТ, відповідно до звернення, котре було направлено до МІУ від управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки СБУ.

Нещодавно ми писали про те, що до нас потрапили можливо сканкопії оригіналів підроблених дозволів котрі ми виклали в двох частинах (ПЕРША ЧАСТИНА| ДРУГА ЧАСТИНА). Ця перевірка дасть можливість провести перевірку зданих дозволів до ДСБТ, та виявити в них порушення. За нашою інформацією приблизно третина дозволів, використаних в 2017 році, так чи інакше були змінені або передані третім особам. 

Перевірка надасть можливість провести загальний аудит діяльності ДСБТ та перевірити ефективність та доцільність діяльності цього контролюючого органу. Перший етап перевірки був завершений 14 січня по 14 лютого 2018 року. Другий етап перевірки розпочався 19 лютого. Міністр інфраструктури України наказав зберегати всі дозволи ЄКМТ до його особистого дозволу. 

ГО "ВЦРТІ" надіслало лист прохання на адресу МІУ з проханням долучити Голову Ради Організації до коміссії з перевірки діяльності ДСБТ.

  sdbs

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x