Нарада щодо проекту Закону України "Про автомобільний транспорт"

Нарада щодо проекту Закону України "Про автомобільний транспорт"

26 листопада, в приміщені Міністерства інфраструктури України, під головуванням директора Департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку та автомобільних перевезень Ольги Рябової відбулась нарада, щодо проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про автомобільний транспорт» щодо організації пасажирських перевезень на автомобільному транспорті».

У нараді, взяли участь представники профільних громадських організацій, автостанцій, перевізників, фахівці в сфері транспортної інфраструктури.

Перед засіданням було надіслано на електрону адресу два законопроекти для вивчення та подальшого обговорення. Метою засідання вибрати концептуально доречний проект Закону з двох запропонованих та обговорити всі пропозиції, що виникли під час вивчення нормативного акту.

«Проекти дійсно потребують доопрацювання, і треба знову ж таки брати в цьому участь. Ми готові всі Ваші пропозиції обговорювати, це все має бути не просто пропозиції, а знову ж таки, відповідати завданням по імплементації законодавства ЄС. А те, що є певні доручення Кабінету Міністрів, вони будуть виконуватися, накази не обговорюються», - заявила Ольга Рябова.

Всі звої обґрунтовані пропозиції потрібно надіслати до 10 грудня на електрону адресу Міністерства інфраструктури України.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x