Невідомі розстріляли з вогнепальної зброї інспекторів Укртрансбезпеки

Невідомі розстріляли з вогнепальної зброї інспекторів Укртрансбезпеки

Під Одесою на посту біля села Дачне, група невідомих осіб розстріляла інспекторів Укртрасбезпеки.

Разом з інспекторами на посту були представники Українського транспортного союзу. Повідомляється про велику кількість поранених. Станом на 01:23 одному з поранених роблять операцію.

За інформацією від активістів, невідомі зайшли на КП під час завершення робочого дня, після того, як інспектори вимкнули світло на КП. Невідомі були в масках та зайшли зі сторони села Дачне.

Як повідомляють представники громадськості під час стрілянини, на посту також знаходились представники Патрульної поліції, які не вчиняли жодних дій, щодо заподіяння вченню злочину.

Ми неодноразово писали про корупцію в Укртрансбезпеці, але ГО «ВЦРТІ» рішуче засуджує будь які протизаконні дії та виказу співчуття інспекторам Уктрансбезпеки та громадським активістам, які були поранені.

Ми будемо надалі слідкувати за подіями.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x