Укртрансбезпека не ефективно використовує габаритно-вагові комплекси в Одесі

Укртрансбезпека не ефективно використовує габаритно-вагові комплекси в Одесі

Одеська область - один із вантажних центрів України. Велика кількість підприємств, та портів вимагає жорсткого контролю на дорогах загального користування. Саме для цього існує ДСБТ, котра повинна контролювати перевізників та вантажівки, аби ті не допускали перевантаження і як похідну від цього руйнування доріг та інфраструктури. 

ДСБТ Одеської області має 12 фактичних працівників та 5 габаритно-вагових комплексів, котрі були надані області задля недопущення порушників на дороги загального користування. Під кропивницьким працівники за 600 гривень не помітили перевантаження. Укртрансбезпека не має необхідних штрафних площадок, та необіхдних обладнаних майданчиків, котрі необхідні згідно діючого законодавства. Також нещодавно був голова Одеської ДСБТ Микола Чекал, через хабар котрий взяв його підлеглий Сергій Лічікакі. Микола Чекал був відновлений на посаді рішенням суду. 

Читайте також - Корупція в ДСБТ вийшла на новий рівень. (ФОТО) Частина перша.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x