Поліція виявила більше 7000 порушень серед водіїв громадського транспорту

Поліція виявила більше 7000 порушень серед водіїв громадського транспорту

Під час перевірки транспортних засобів для пасажирських перевезень, яка стартувала 20 квітня на дорогах України, патрульні поліцейські виявили більше 7 тис. порушень.

Загалом поліцейські перевірили близько 36 тисяч одиниць транспорту, з-поміж них 1736 автобусів, призначених для перевезення організованих груп дітей.

"За період проведення комплексу заходів “Перевізник” поліцейські оформили 7029 адміністративних матеріалів за порушення, допущені водіями автобусів. Найпоширеніші з них – перевезення пасажирів понад встановлену кількість, недотримання вимог дорожніх знаків та розмітки, нехтування правилами зупинки під час посадки та висадки пасажирів, наявність технічних несправностей транспортних засобів, керування водіями без необхідних документів, відхилення від визначеного маршруту руху та незаїзд на автостанцію, керування автобусами, які не пройшли обов’язковий технічний контроль", - про це повідомляє патрульна поліція у Facebook.

Окрім цього, під час заходів поліцейські проводять профілактичні бесіди з водіями та перевізниками щодо неухильного дотримання вимог Правил дорожнього руху та Правил перевезення пасажирів.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x