Працівники ДСБТ Одеської області протестують проти керівництва

Працівники ДСБТ Одеської області протестують проти керівництва

Їм погрожують, за незгоду знижують на посаді і відправляють в тривалі відрядження.

Так описують свою роботу співробітники обласного відділення «Укртрансбезопасності», які не хочуть брати участь в корупційних схемах на пунктах вагового контролю фур.

П'ятеро співробітників одеського відділення «Укртрансбезопасності» звертаються до всіх, хто може допомогти зупинити свавілля в їх управлінні. Кажуть, працівників залякують, знижують в посадах, роблять умови праці нестерпними, а з деякими обіцяють розправитися силовими методами. Є ті, кому погрожують невідомі активісти.

За словами працівників «Укртрансбезопасності», все почалося понад півроку тому, коли в грудні 2018 го в одеське відділення «Укртрансбезопасності» прийшов новий керівник Талала. Він обіцяв боротися з перевантаженням, але, як розповіли співробітники, почав наводити нові порядки в управлінні і далеко не на користь своїх підлеглих.

Крім неоплачених переробок, тих, хто працював на посадах, змушували закривати очі на відверті порушення на вагових комплексах. А ще за непослух деяких знижували на посаді.

Так, одного з головних спеціалістів управління «Укртрансбезопасності» перекваліфікували в ведучого. Тепер чоловік судиться.

Джерело: 7 канал

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x