Працівники ДСБТ у Кропивницькому за 600 гривень "не помічають" перевантажених фур

Працівники ДСБТ у Кропивницькому за 600 гривень "не помічають" перевантажених фур

За останній рік ДСБТ наростила таку кількість корупційних схем, якої не було навіть при Януковичі. Цей орган зараз займається лише тим, що збирає кошти з перевантажених фур, та не помічає інші проблеми з перевізниками, за ту чи іншу винагороду. 

Сьогодні Сергій Іванов, разом з програмою "Гроші" стали свідками кричущого факту корупції у ДСБТ. За 600 гривень особі посереднику, працівники ДСБТ "не помічали" фуру, котра проїзджала повз них без заїзду на пункт ГВК. Лише після втручання працівники ДСБТ почали важити фури і перша з них була із загальною вагою 58 тон. 

Це вже 11й регіон України в якому працівників ДСБТ зловили на факті хабарництва. 

24993180 843475805835249 6219230430530242197 n  

 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x