В Україні запустили продаж дешевих автобусних квитків через мобільний телефон

В Україні запустили продаж дешевих автобусних квитків через мобільний телефон

В Україні запустили продаж автобусних квитків зі знижкою 10% при покупці через мобільний банк Privat24 і оплаті за допомогою карт Mastercard ПриватБанку. Про це повідомили в прес-службі ПриватБанку.

Пільговий продаж квитків на автобус діє з початку травня до кінця червня. Щоб отримати гарантоване повернення 10% вартості квитків, потрібно зареєструватися на сайті кешбеку.

Як повідомили в ПриватБанку, за останній рік кількість українців, які купують квитки на автобус виключно через інтернет і мобільний банк, збільшилася вдвічі - до 36 000 чоловік в квітні 2019 року. Всього ж з квітня 2017 року, коли банк запустив автобусну касу в Приват24, квитки онлайн купили більше 220 тисяч чоловік.

Квитковий сервіс дає можливість купувати автобусні квитки більшості провідних перевізників України.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x