Вимога Зеленського про звільнення Голови ДСБТ не була почута

Вимога Зеленського про звільнення Голови ДСБТ не була почута

У 2018 році, Михайла Ноняка було відсторонено від виконання обов’язків голови ДСБТ. До цього призвели чисельні факти корупції, про які також писав і наш ресурс. Але його було відновлено на посаді та винесено попередження більше не порушувати етичний кодекс.

 

Влітку 2019 року Президент України, Володимир Зеленський, на одній з нарад в регіонах наполіг на терміновому звільнені Михайла Ноняка з посади голови ДСБТ, та дав відповідне доручення Уряду України.

Нещодавно ми писали про інспекторів Одеського територіального управління ДСБТ, які на камеру, звинуватили голову свого управління Сергія Талалу в корупційних вчинках, в існуванні системи «недоторканих вантажівок», що перевозять вантажі з перевищенням габаритно-вагових норм та в перевищенні своїх повноважень.

Після цієї заяви, Сергія Талалу було переведено в Донецьке управління ДСБТ згідно з його заявою. Ми також писали про бездіяльність Донецького управління ДСБТ, та численні порушення з боку власників пасажирських автобусів, які працюють за нелегальними, або напівлегальними схемами.

67402020 925652584453569 4410049991213580288 o

З відкритих джерел, ми отримали доступ до подання щодо розподілу премій в Одеському управлінні ДСБТ.

WhatsApp Image 2019 07 24 at 14.33.03

Інспектори, що приймали участь в корупційних діях отримують премії у розмірі від 200% до 480%.

За інформацією, що надійшла до нашої редакції, не дивлячись на велику кількість заяв, експертних висновків та інших документів, Спікер Верховної ради України Парубій, нагородив грамотами Верховної ради України «сумлінних» працівників ДСТБ, за поданням Михайла Ноняка. Міністерство неодноразово, передавало інформацію до СБУ, НАБУ, МВС, щодо корупційних дій в ДСБТ. Імена нагороджених працівників ДСБТ, також зазначені в цих документах. За нашою інформацією, всі нагородженні працівники, активно приймали участь у створенні та функціонуванні корупційних схем.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x