Виписаний найбільший у світі штраф за перевантаження вантажного автомобіля

Виписаний найбільший у світі штраф за перевантаження вантажного автомобіля

У Америці поліцією штату Массачусетс був виписаний найбільший в історії вантажних перевезень штраф за відсутність у 16-осного вантажного автомобіля, який здійснює транспортування негабаритного вантажу, дозволу на проїзд дорогами загального користування.

Штрафна квитанція на загальну суму $ 57 000 була виписана компанії «Bay Crane Northeast», яка перевозила масивний генератор. Вантажівка, що важила в 7 разів більше, ніж встановлені законом ліміти в 36 тон, був помічений майже біля місця свого кінцевого пункту призначення. Він був зупинений для перевірки документів після того, як вантажівка знесла кілька стовпів електропередачи, було з'ясовано, що фірма-перевізник не має належної ліцензії на перевезення настільки габаритного, важкого і дорогого вантажу по звичайних дорогах між двома штатами.

За перевантаження вантажного автомобіля виписаний найбільший в світі штраф на суму  57 000 $.

Заарештований вантажівка півтора тижні простояв на узбіччі дороги, перш ніж був знайдений законний спосіб доставки вантажу його власнику.

У підсумку, компанія-перевізник заплатила державі штраф у розмірі 57000 $, а також приблизно 5000 $ у вигляді різних мит, оплати годин роботи поліцейських, послуги евакуаторів і плати за штраф-майданчик. До всього іншого, продовжити доставку цього вантажу можна тільки за умови його супроводу поліцейським конвоєм (що теж є платною і не дешевої операцією), а також за умови оформлення страхового поліса на суму 25 млн $.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x