Запорізький автомобілебудівний завод розпродає своє майно

Запорізький автомобілебудівний завод розпродає своє майно

Запорізький автомобілебудівний завод (ЗАЗ) виставив на продаж своє майно на загальну суму 419,3 млн грн. Про це свідчить оголошення, опубліковане на сайті Центральної товарної біржі, інформує Ліга.Бізнес.

 

"Окремо виділено майно підприємства-боржника ПрАТ Запорізький автомобілебудівний завод, який виставляється для продажу на аукціоні у вигляді: об'єктів нежитлової нерухомості загальною площею 142 220 квадратних метрів, обладнання та пристроїв", - йдеться в оголошенні.

Згідно з повідомленням, завод має намір продати своє майно в Запоріжжі, Запорізькій області та місті Мелітополь. Всього в списку, виставленого на продаж майна 22 об'єкти: інструментальний, машинобудівний та інші цехи, естакади, котельні, адміністративно-побутовий корпус і тд.

11 березня 2019 року Госпсуд Запорізької області виніс рішення про санацію заводу ЗАЗ в рамках порушеної в кінці минулого року справи про банкрутство. Термін санації - шість місяців.

Справу про банкрутство ЗАЗ було порушено 4 грудня 2018 року за позовом компанії Факторинг Фінанс на 3,16 млн грн.

Запорізький автомобілебудівний завод входить в корпорацію УкрАВТО бізнесмена Таріела Васадзе. УкрАВТО також контролює кілька компаній-імпортерів та дистриб'юторів іноземних легкових автомобілів.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x